Cricklands 2018

LIST OF COMPETITORS 

NR

NAME

CLASS

COUNTRY

1

MCMAHON John

NSH

 

2

RILEY Lynn

NSH

 

3

ARMSTRONG Rosemary

NSH

 

4

DASCOMBE Alison

NSH

 

5

BUDD Alfie

NSH

 

6

REILLY Rachel

NSH

 

7

JOHNSON Sue

NSH

 

8

CUTFORTH Angela

NSP

 

9

JONES Ashleigh

NSP

 

10

Withdrawn

NSP

 

11

DAHN Margot

NSP

 

13

WARD Mick (H)

PARA

 

14

JOANNE McNicol

PARA

 

15

BUCK Robert (H/C)

ISPHC

 

16

EYRES Katie (H/C)

PARAH

 

17

CARRICK Joyce

PARA

 

18

WILLIAMS Jamie

PARA

 

19

BARCLAY Lucy (H)

PARA

 

20

BAVERSTOCK Sarah

PARA

 

21

RALPH Jack

ISP

 

22

GOLDING Emma

PARA

 

23

SNOW Jay

ISP

 

24

BAILEY Tim

ISP

 

25

ALVIS Katy

ISP

 

26

TILBURY Lesley

ISP

 

27

APPELBE Linda

OSP

 

28

JONES Clive

OSP

 

29

DREW Alison

OSP

 

30

BROCKIE Cath

OSP

 

31

STYLER Granville

OSP

 

33

BUCK Robert

ASP

 

34

AINSCOUGH Chris

ASP

 

35

BLANDIN Nicola

ASP

 

36

HOWE Phillipa

ASP

 

37

HILL Linda

ASP

 

40

WITHENSHAW Hilly

OPP

 

41

SNOW Averina

APP

 

42

WADSWORTH Wendy

OPP

 

43

HOWE Sara

APP

 

44

HOWE Sara

P4

 

45

MOYSE Rowena

P4

 

46

ORMEROD Jeff

PT

 

47

TAYLOR David

PT

 

48

Withdrawn

ISH

 

50

Withdrawn

ISH

 

51

HENDERSON Keith

ISH

 

52

RILEY Mark

ISH

 

54

EDWARDS Neil

ISH

 

55

CORBY Nicola

ISH

 

56

Withdrawn

ISH

 

57

SMITH Grace

OSH

 

58

IRWIN Vicky

OSH

 

59

CHARD Charlotte

OSH

 

60

REES Jon

OSH

 

61

NICHOLS Steve

OSH

 

62

SCOTT-BARRETT Karen

ASH

 

63

WHITFIELD David

ASH

 

64

CLOUGH Sara

ASH

 

65

FLETCHER Tracey

ASH

 

67

CAMPBELL Frank

ASH

 

68

KELLY Dorothy

ASH

 

70

WILLIAMS Stephen

OHP

 

71

PENDLEBURY Fred

OHP

 

72

MAYES Derrick

OHP

 

73

MATTHEWS David

AHP

 

74

FALLOON Lindsay

AHP

 

75

SMITH Chris

AHP

 

76

CAPSTICK Barry

AHP

 

77

LINDSAY Diana

AHP

 

78

SMITH Jane

AHP

 

81

JAMIESON Christine

H4

 

82

BASSETT Karen

H4

 

83

BASSETT Pippa

H4

 

84

LANE Dick

H4

 

85

CARRUTHERS Mark

H4

 

86

BROOME James

H4

 

87

LAMB Jane

HT

 

88

SMITH Grace

YOUNG

 

89

BAILEY Ralph

EVOH

 

90

BAILEY Ralph

EVOH

 

91

DALE Diane

EVOH

 

92

HENDY Jane

EVOP

 

93

CAPES Maureen

EVOP

 

94

CARTER Dominic

EVOP

 

95

FAIRWEATHER Richard

EVOYP

 

97

SNOW Jay

YDRES

 

98

ALVIS Katy

YDRES

 

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)