Sandringham CAI2* & National

LIST OF COMPETITORS 

NR

NAME

CLASS

COUNTRY

1

GREENSMITH Elizabeth

CHP1

 

2

KELLY Matt

CHP1

 

3

BRANFORD Timothy

CHP1

 

4

CRUICKSHANK Helen

CMHP

 

5

RENNISON Jo

CMHP

 

6

MASON Wendy

NOVP1

 

7

ROHRSSEN Kris

NOVP1

 

8

BULLAR Sally

NOVP1

 

9

FAWCETT Sam

NOVP1

 

10

TATTON Debbie

NOVH1

 

11

BROWN Malcolm

NOVH1

 

12

BROWN Heather

NOVH1

 

13

ARMSTRONG Rosemary

NOVH1

 

14

HAMBLEN Linda

INTP1

 

15

CHARLESWORTH Mike

INTP1

 

16

TILBURY Lesley

INTP1

 

17

WOOD George

INTP1

 

18

DANIEL Deborah

INTP1

 

19

WILLIAMS Jamie

INTP1

 

20

REA Jean

INTP1

 

21

WARD Mick

INTH1

 

22

PATRICK Chris

INTH1

 

23

EDWARDS Neil

INTH1

 

24

CLEGRAM-BROWN Harvey

INTH1

 

25

JONES Clive

OPP1

 

26

BARKER Harriet

OPP1

 

27

RALPH Jack

OPP1

 

28

TOMASIK Julie

OPP1

 

29

DON Susan

OPP1

 

30

APPELBE Linda

OPP1

 

31

EYRES Katie

OPP1

 

32

BAILEY Tim

OPP1

 

33

CORBY Nicola

OPH1

 

34

ISAAC Jane

OPH1

 

35

RILEY Mark

OPH1

 

36

NICHOLS Steve

OPH1

 

37

IRWIN Vicky

OPH1

 

38

McGREGOR Tom

P2

 

39

Robinson Jane

P2

 

40

WITHENSHAW Hilly

P2

 

41

USHER Kim

P2

 

42

ROHRSSEN Annika

P2

 

43

TAYLOR David

PTAN

 

44

PENDLEBURY Fred

H2

 

45

MAYES Derrick

H2

 

46

WILLIAMS Stephen

H2

 

47

SMITH Margo

HTAN

 

48

PRIESTLEY Laura

1*P1

 AUS

49

HOWE Phillipa

2*P1

 GBR

50

MART Sue

2*P1

 GBR

51

WALTERS-SYMONS Rosanna

2*P1

 GBR

52

CHRISTIAN Lynda

2*P1

 GBR

53

AINSCOUGH Chris

2*P1

 GBR

54

BUCK Robert

2*P1

 GBR

55

HILL Linda

2*P1

 GBR

56

MARCH Rebecca

2*P1

 GBR

57

HOLDSWORTH Catherine

2*P1

 GBR

58

SCOTT-BARRETT Karen

2*H1

 GBR

59

BRADFORD Harriet

2*H1

 GBR

60

KELLY Dorothy

2*H1

 IRL

61

FIRK Ulrike

2*H1

 GER

62

BAIN Gail

2*H1

 AUS

63

RIPLEY John William

2*H1

 GBR

64

SMITH Grace

2*H1

 GBR

65

BERTRAM Ian

2*H1

 GBR

66

WHITFIELD David

2*H1

 GBR

67

CHARD Charlotte

2*H1

 GBR

68

PRIESTLEY Sandra

2*P2

 GBR

69

GRAYSTON Anna

2*P2

 GBR

70

PRIEST Elizabeth

2*H2

 GBR

71

HEATH Graham

2*H2

 GBR

72

ROHRSSEN Folke

2*H2

 IRL

73

LINDSAY "Diana

2*H2

 GBR

74

SMITH Chris

2*H2

 GBR

75

MATTHEWS David

2*H2

 GBR

76

FALLOON Lyndsay

2*H2

 GBR

77

BROWN Geoff

2*H2

 GBR

78

HOWE Sara

2*P4

 GBR

79

SMITH Angela

2*P4

 GBR

80

KUSIN Mary

2*P4

 GBR

81

BASSETT Pippa

2*H4

 GBR

82

BASSETT Karen

2*H4

 GBR

83

LANE Richard

2*H4

 GBR

84

CARRUTHERS Mark

2*H4

 GBR

85

BOWMAN - RIPLEY Wilf

2*H4

 GBR

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)